СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ № 3, вул.Головна, 100

Heading photo

Ватаман Олена Вікторівна

Керівник структурного підрозділу № 3, заступник медичного директора з внутрішніх хвороб, лікар-пульмунолог-алерголог.

Приймальне відділення Приймальне відділення – важливе лікувально-діагностичне відділення, призначене для реєстрації, прийому, первинного огляду, санітарно-гігієнічної обробки хворих і надання кваліфікованої (невідкладної) медичної допомоги. Тому, наскільки професійно, швидко і організовано діє медичний персонал цього відділення, в певній мірі залежить успіх подальшого лікування хворого, а при невідкладних станах – і його життя.Приймальне відділення здійснює цілодобовий прийом хворих та їх реєстрацію в комп’ютерній базі даних. Основними функціями приймального відділення є:1. Прийом і реєстрація хворих.2. Лікарський огляд пацієнтів.3. Надання екстреної медичної допомоги.4. Визначення відділення стаціонару для госпіталізації хворих.5. Санітарно-гігієнічна обробка хворих.6. Оформлення відповідної медичної документації.7. Транспортування хворих. Проводиться два види госпіталізації пацієнтів:• планова госпіталізація пацієнтів за направленням лікарів лікувально - профілактичних закладів;• екстрена госпіталізація при самозверненні з гострим мозковим інсультом ( ГМІ) - цілодобово або при скеруванні екстреною медичною допомогою та термінова госпіталізація хворих терапевтичного, кардіологічного, пульмонологічного, неврологічного профелів за направленнями лікарів різних лікувально - профілактичних закладів; Проводиться прийом хворих, які звертаються за медичною допомогою в лікарняний заклад в порядку самозвернення в невідкладному стані.

Illustration
Heading photo

Федів Наталя Дмитрівна

CEO

Завідувач приймального відділення , лікар-терапевт.

Єфтемій Ірина Василівна

Product Manager

Старша медична сестра

МІСЬКИЙ ІНСУЛЬТНИЙ ЦЕНТР

Illustration

Міський інсультний центр м. Чернівці на 35 ліжок для хворих на гострі мозкові інсульти створений 1 квітня 2017 року на базі неврологічного відділення Міської клінічної лікарні №3.В МІЦ працює 46 медичних працівників, 65% яких мають вищу та першу категорії. Створена мультидисциплінарна бригада до складу якої, крім неврологів, входять теравпевт, ендокринолог, офтальмолог, психотерапевт, нейрохірург , що дозволяє з перших годин перебування у стаціонарі розпочати та впроваджувати ефективне лікування судинних катастроф.Одразу після створення МІЦ приєднався до всесвітнього проекту «Ініціатива Angels». Всі співробітники отримали сертифікат на право проведення тромболітичної терапії – найбільш передового і оптимального методу лікування ішемічних інсультів, який полягає у розчиненні тромбу, що викликав захворювання. В рамках проекту лікарі МІЦ взяли участь у тренінгах симуляційних центрів на базі власної лікарні та в лікарнях м. Полтави, м. Луцьк, м. Стокгольм (Швеція). та м. Брно (Чехія). Лікарі МІЦ постійно проходять онлайн-курси, тренінги, навчальні програми, лекції та симуляційні програми з лікування пацієнтів з гострим мозковим інсультом.За 2023р було проведено 218 тромболітичних терапій. МІЦ ЦМКЛ увійшов в п’ятірку найефективніших відділень інсультної допомоги по Україні. За результатами роботи у 2023 році відділення отримало найвищу діамантову відзнаку ініціативи Angles за високий рівень якості надання допомоги пацієнтам з інсультом.Слід зазначити, що при підозрі на гострий мозковий інсульт проводиться комп’ютерна томографія головного мозку з ангіографією чи магнітно-резонансна томографія, а також при потребі - повторення процедури в динаміці (після проведення системного тромболізису) проводиться за кошти лікарні, тобто абсолютно безкоштовно для пацієнта.Згідно з національним переліком, медикаменти для лікування гострого інсульту, які входять в протокол лікування, теж є безкоштовними для пацієнтів, включно з «Актилізе» – препаратом для проведення тромболітичної терапіїЗ першої доби перебування в стаціонарі пацієнтам проводиться скринінг на порушення ковтання, що є частою і загрозливою проблемою у інсультих хворих.Також з першої доби розпочинається раннє реабілітаційне лікування, що забезпечує більш швидке та повне відновлення функції нервової системи.Усі пацієнти, а також – за потреби – їх родичі, отримують психотерапевтичну допомогу , що покращує ефективність лікування, адже сприятливий психоемоційний фон відіграє надважливу роль у процесі видужання.Особливу увагу приділили облаштуванню палат для осіб з особливими потребами та палат підвищеного комфорту. Слід зазначити, що оновлення ліжкового фонду відділення проводилось з опором на принцип інклюзивності. Частина ліжок обладнана протипролежневою системою


ТАЩУК Іванна Анатоліївна Завідувач міським інсультним центром, кандидат медичних наук, лікар-невропатолог

Illustration

Колектив відділення


Heading photo

Іліка Оксана Іллівна


Лікар-невропатолог

Heading photo

САВЧИНА Інна Георгіївна


Лікар-невропатолог

Heading photo

Конопницька Юлія Сергіївна


Лікар-невропатолог

Heading photo

ПЕРЕБИКОВСЬКА
Тамаpа Анатолiївна 


Сестpа медична старша

ТЕРАПЕВТИЧНЕ ВIДДIЛЕHHЯ №1

Illustration

Терапевтичне відділення №1 КНП «Центральна міська клінічна лікарня Чернівецької міської ради надає вторинну медичну допомогу на основі новітніх досягнень, передових методів діагностики та лікування. Для цього створені всі умови для перебування та обстеження хворих з використанням сучасної медичної апаратури. Відділення розраховано на 90 ліжок( 40 кардіологічних, 20 терапевтичних, 10 ревматологічних, 10 неврологічних, 5 пульмонологічних, 5 алергологічних та ліжка для паліативних хворих) В терапевтичному відділенні проведений ремонт, що значно покращує комфортність перебування та моральний стан хворих під час лікування. Працює висококваліфікований персонал. Застосовуються сучасні методи лікування, згідно уніфікованим протоколам.ЗАДАЧІ ТА ФУНКЦІЇ ВІДДІЛЕННЯОсновними задачами терапевтичного відділення є:1. Надання кваліфікаційної діагностичної та лікувальної допомоги хворим з захворюваннями серцево-судинної системи, органів дихання, опорно-рухового апарату, ревматологічних захворювань , внутрішніх органів, нирок, ендокринної системи, неврологічних захворювань, алергічними реакціями, злоякісних новоутворень, паліативна медична допомога.2. Впровадження в практику нових методів діагностики та лікування, аналізах, ефективності.3. Впровадження в роботу відділення протоколів діагностики та надання медичної допомоги хворим з захворюваннями внутрішніх органів4. Підвищення рівня теоретичних знань навчання медичного персоналу, питанням практичних навиків при проведенні лікування хворих.5. Відбір хворих в терапевтичне відділення здійснюється завідуючим відділенням або черговим лікарем.6. В терапевтичне відділення підлягають на госпіталізацію хворі на гостре та загострення хронічних захворювань внутрішніх органів.7. Здійснює взаємозв’язок та послідовність роботи з іншими відділеннями, передачу хворих на дільниці терапевтичного профілю поліклініки.8. Лікарський персонал відділення консультує лікарів інших відділень по питаннях захворювання внутрішніх органів.9. Персонал відділення веде документацію, забезпечує облік та звітність згідно з формами та терміном МОЗ України.

Heading photo

Захарчук Тетяна Василівна


Завідувач терапевтичного відділення №1 , кандидат медичних наук, лікар-ревматолог

Колектив віділення


Heading photo

Ватаман Олена Вікторівна


Лікар-пульмонолог-алерголог.

Heading photo

Харабара Ольга Ярославівна


Лікар-кардіолог

Heading photo

Бойко Богдан Васильович


Лікар-кардіолог

Heading photo

Боданюк Юлія Анатоліївна


Лікар-терапевт

Heading photo

Кардаш Ганна Василівна


Лікар-терапевт

Heading photo

Кіт Юлія Андріївна


Лікар-невролог

Продан Світлана Василівна


Старша медична сестра

ВІДДІЛЕННЯ МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Illustration

Відділення медичної реабілітації КНП « Центральної міської клінічної лікарні» створено в квітні 2022 року. На початку відділення працювало в складі неврологічного відділення та налічувала два зали для фізичної терапії і один зал для ерготерапії. На той час у відділенні було задіяно один лікар ФРМ, один лікар ЛФК, один фізичний терапевт, два асистента фізичного терапевта, один ерготерапевт та один асистент ерготерапевта, один логопед.
З 2023 року відділення медичної реабілітації працює як окремий підрозділ, в склад якого входить 20 ліжок, три зали для фізичної терапії, зал ерготерапії, кабінет асистивних технологій. Також в склад відділення медичної реабілітації входить кабінет психолога та кабінет логопеда. У відділенні працює чотири лікаря ФРМ, 5 фізичних терапевтів, три асистента фізичного терапевта, два ерготерапевта та три асистента ерготерапевта. Психологічну допомогу надають психолог та лікар психотерапевт.
ВМР надає послуги пацієнтам з перенесеним інсультом в підгострий та довготривалий період, пацієнтам з наслідками перенесених захворювань нервової системи та пацієнти з наслідками травм опорно-рухового апарату та оперативних втручань. Також в відділенні проводять лікування та реабілітацію військовослужбовцям, які отримали поранення в ході бойових дій за хищаючи нашу Батьківщину.

Heading photo

Фролов Андрій Валентинович


В.о завідувача реабілітаційного відділення

ВІДДІЛЕННЯ ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ та АНЕСТЕЗІОЛОГІЇ

Завідувач відділенням,
лікар-анестезіолог
ЛУПУЛЯК Ігор Орестович

Illustration

Сестра медична старша
КАЛИНЧУК Оксана Іванівна

Illustration
Made with