Ватаман Олена Вікторівна
Федів Наталя Дмитрівна
Завідувач приймального відділення , лікар-терапевт.
Єфтемій Ірина Василівна
Старша медична сестра
Міський інсультний центр м. Чернівці на 35 ліжок для хворих на гострі мозкові інсульти створений 1 квітня 2017 року на базі неврологічного відділення Міської клінічної лікарні №3.В МІЦ працює 46 медичних працівників, 65% яких мають вищу та першу категорії. Створена мультидисциплінарна бригада до складу якої, крім неврологів, входять теравпевт, ендокринолог, офтальмолог, психотерапевт, нейрохірург , що дозволяє з перших годин перебування у стаціонарі розпочати та впроваджувати ефективне лікування судинних катастроф.Одразу після створення МІЦ приєднався до всесвітнього проекту «Ініціатива Angels». Всі співробітники отримали сертифікат на право проведення тромболітичної терапії – найбільш передового і оптимального методу лікування ішемічних інсультів, який полягає у розчиненні тромбу, що викликав захворювання. В рамках проекту лікарі МІЦ взяли участь у тренінгах симуляційних центрів на базі власної лікарні та в лікарнях м. Полтави, м. Луцьк, м. Стокгольм (Швеція). та м. Брно (Чехія). Лікарі МІЦ постійно проходять онлайн-курси, тренінги, навчальні програми, лекції та симуляційні програми з лікування пацієнтів з гострим мозковим інсультом.За 2023р було проведено 218 тромболітичних терапій. МІЦ ЦМКЛ увійшов в п’ятірку найефективніших відділень інсультної допомоги по Україні. За результатами роботи у 2023 році відділення отримало найвищу діамантову відзнаку ініціативи Angles за високий рівень якості надання допомоги пацієнтам з інсультом.Слід зазначити, що при підозрі на гострий мозковий інсульт проводиться комп’ютерна томографія головного мозку з ангіографією чи магнітно-резонансна томографія, а також при потребі - повторення процедури в динаміці (після проведення системного тромболізису) проводиться за кошти лікарні, тобто абсолютно безкоштовно для пацієнта.Згідно з національним переліком, медикаменти для лікування гострого інсульту, які входять в протокол лікування, теж є безкоштовними для пацієнтів, включно з «Актилізе» – препаратом для проведення тромболітичної терапіїЗ першої доби перебування в стаціонарі пацієнтам проводиться скринінг на порушення ковтання, що є частою і загрозливою проблемою у інсультих хворих.Також з першої доби розпочинається раннє реабілітаційне лікування, що забезпечує більш швидке та повне відновлення функції нервової системи.Усі пацієнти, а також – за потреби – їх родичі, отримують психотерапевтичну допомогу , що покращує ефективність лікування, адже сприятливий психоемоційний фон відіграє надважливу роль у процесі видужання.Особливу увагу приділили облаштуванню палат для осіб з особливими потребами та палат підвищеного комфорту. Слід зазначити, що оновлення ліжкового фонду відділення проводилось з опором на принцип інклюзивності. Частина ліжок обладнана протипролежневою системою
Іліка Оксана Іллівна
Лікар-невропатолог
САВЧИНА Інна Георгіївна
Лікар-невропатолог
Конопницька Юлія Сергіївна
Лікар-невропатолог
ПЕРЕБИКОВСЬКА
Тамаpа Анатолiївна
Сестpа медична старша
Захарчук Тетяна Василівна
Завідувач терапевтичного відділення №1 , кандидат медичних наук, лікар-ревматолог
Ватаман Олена Вікторівна
Лікар-пульмонолог-алерголог.
Харабара Ольга Ярославівна
Лікар-кардіолог
Бойко Богдан Васильович
Лікар-кардіолог
Боданюк Юлія Анатоліївна
Лікар-терапевт
Кардаш Ганна Василівна
Лікар-терапевт
Кіт Юлія Андріївна
Лікар-невролог
Продан Світлана Василівна
Старша медична сестра
Відділення медичної реабілітації КНП « Центральної міської клінічної лікарні» створено в квітні 2022 року. На початку відділення працювало в складі неврологічного відділення та налічувала два зали для фізичної терапії і один зал для ерготерапії. На той час у відділенні було задіяно один лікар ФРМ, один лікар ЛФК, один фізичний терапевт, два асистента фізичного терапевта, один ерготерапевт та один асистент ерготерапевта, один логопед.
З 2023 року відділення медичної реабілітації працює як окремий підрозділ, в склад якого входить 20 ліжок, три зали для фізичної терапії, зал ерготерапії, кабінет асистивних технологій. Також в склад відділення медичної реабілітації входить кабінет психолога та кабінет логопеда. У відділенні працює чотири лікаря ФРМ, 5 фізичних терапевтів, три асистента фізичного терапевта, два ерготерапевта та три асистента ерготерапевта. Психологічну допомогу надають психолог та лікар психотерапевт.
ВМР надає послуги пацієнтам з перенесеним інсультом в підгострий та довготривалий період, пацієнтам з наслідками перенесених захворювань нервової системи та пацієнти з наслідками травм опорно-рухового апарату та оперативних втручань. Також в відділенні проводять лікування та реабілітацію військовослужбовцям, які отримали поранення в ході бойових дій за хищаючи нашу Батьківщину.
Фролов Андрій Валентинович
В.о завідувача реабілітаційного відділення